+48 888 170 701, +48 690 224 761 info@wemoove.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Po stworzeniu konta będziesz miał możliwość śledzenia statusu swojej płatności oraz uzyskania jej potwierdzenia oraz dodać ocenę pakietu, w którym brałaś/-eś udział.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że zapoznałeś się z regulaminem korzystania z serwisu oraz jego polityką prywatności.
Proszę zaznaczyć zgodę potwierdzającą zapoznanie się z warunkami korzystania z serwisu.

Masz już konto?

Zaloguj się
+48 888 170 701, +48 690 224 761 info@wemoove.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Po stworzeniu konta będziesz miał możliwość śledzenia statusu swojej płatności oraz uzyskania jej potwierdzenia oraz dodać ocenę pakietu, w którym brałaś/-eś udział.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że zapoznałeś się z regulaminem korzystania z serwisu oraz jego polityką prywatności.
Proszę zaznaczyć zgodę potwierdzającą zapoznanie się z warunkami korzystania z serwisu.

Masz już konto?

Zaloguj się

Dubaj & Abu Dhabi

0
Podróże
Od2,850 zł
Imię i nazwisko*
Adres e-mail *
Numer telefonu*
Twoje zapytanie*
* Zgadzam się z warunkami serwisu (RODO) oraz jego polityką prywatności.
Proszę zaznaczyć zgodę potwierdzającą zapoznanie się z warunkami korzystania z serwisu.
Dodaj do mojej listy życzeń

Dodanie to listy życzeń wymaga założenia konta

3184

Dlaczego wybrać nas?

Masz jakieś pytania?

Nie bój się kontaktu z nami. Rozjaśnimy Ci wszelkie wątpliwości i odpowiemy na najbardziej oczywiste pytania! W końcu kto pyta, nie błądzi.
+48 888 170 701

info@wemoove.pl

7 dni / 6 nocy
11-17 stycznia 2022
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Wielkość grupy: 8-13 osoby
Opis pakietu

Dubaj oraz Abu Dhabi od wielu lat konkurują między sobą o miano najbardziej luksusowego miasta. To właśnie w tym regionie znajdują się aż dwa 6-gwiazdkowe hotele – Burj Al Arab oraz Hotel Emirates Palace. Wybrzeże Dubaju słynie ze sztucznych wysp w kształcie kontynentów czy palm: Jumeirah, Deira oraz Jebel Ali. Wybrzeża obu emiratów są świetnie zagospodarowane pod kątem infrastruktury turystycznej. Nie brakuje tu piaszczystych plaż, ekskluzywnych hoteli, wielkich centrów handlowych, parków rozrywki, a nawet…. ośrodków narciarskich.

TERMIN:

11-17 stycznia 2022
DO POTWIERDZENIA

Michał Saracen

Miejsce i godzina spotkania:

Burj Khalifa (Google Map)

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie w pokoju wieloosobowym z prywatną łazienką
 • Wynajem samochodu
 • Kolację powitalną i pożegnalną
 • Bilet wstępu do Burj Khalifa
 • Nocne safari na pustyni
 • Opiekę polskiego koordynatora
 • Ubezpieczenie AXA - KL, NNW
 • Obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdą osobę
 • Obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową biura podróży

Cena nie zawiera:

 • Przelotu
 • Posiłków i napojów niewymienionych powyżej
 • Pamiątek, które wrócą w Twoim plecaku do domu

Wspólna kasa - 90 USD od osoby

 • Wycieczki opcjonalne
 • Paliwo
 • Napiwki
 • Inicjatywy, na które zgodzili się wszyscy uczestnicyWspólna kasa to dodatkowe pieniądze, które zasilą nasz budżet i pozwolą pokryć nieprzewidziane wydatki na miejscu. Mogą zostać przeznaczone na opcjonalne wycieczki zaakceptowane przez wszystkich uczestników, na wynajem samochodu czy na napiwki. W zależności od potrzeb kwota może się różnić, ale w każdym przypadku niewykorzystana różnica zostanie zwrócona.
Czego się spodziewać?
100%
Przygoda
50%
Sport
60%
Party & Nightlife
60%
Relaks
 • Zapierające dech w piersiach widoki
 • Kultura Półwyspu Arabskiego
Szczegółowy plan pakietu

Dzień 1 Check in w Dubaju

Przeloty nie są zawarte w pakiecie, więc możesz sam wybrać linie lotnicze, lotnisko i czas wylotu. Kraków i Katowice oferują przeloty tanimi liniami lotniczymi.

Zameldowanie w hotelu.
Znajdujemy się w jednym z najnowocześniejszych miast na świecie. Tutaj drapacze chmur są prawdziwymi dziełami sztuki i efektem ludzkiej pomysłowości oraz myśli technicznej. Przebywanie wśród takich gigantów sprawia, że czujemy się wyjątkowo mali. Na razie pozostaje to jedynie w sferze naszych wyobrażeń.

Powitalny obiad wliczony jest w cenę wycieczki. Inne posiłki oraz dodatkowe napoje opłacamy we własnym zakresie.

Dzień 2Z Dubajem za pan brat

Dubaj to nie tylko nowoczesność. Dzisiaj odkryjemy jego mniej znane oblicze. Z naszym lokalnym przewodnikiem zwiedzimy starą dzielnicę mieszkalną oraz chaotyczne targowiska zwane sukami. Gold Souk to Targ Złota, Spice Souk to Targ Przypraw, a Textile Souk to tradycyjny bazar z ubraniami. Nasz spacer będziemy kontynuować po zabytkowej dzielnicy Al Fahidi. Zjemy szybki lunch w Arabian Tea House Cafe. Może spróbujemy arabskiej pizzy zwanej manousheh. Koniecznie załóż wygodne buty, bo dziś spory dystans do pokonania!

Kontynuujemy eksplorację miasta, ale tym razem przeniesiemy się nie tylko w czasie, ale także w przestrzeni wertykalnej! Będziemy wspinać się na Burj Khalifa, który jest najwyższym wieżowcem na świecie (ma 830m), a także najwyższą konstrukcją zbudowaną kiedykolwiek przez człowieka. Burj Khalifa robi wrażenie zarówno na zewnątrz, (tutaj znajdują się fontanny tańczące w rytm muzyki), jak i wewnątrz. Projekt wnętrz w całości został wykonany przez Armani Home. Wchodzimy na panoramiczny taras na 124. piętrze i cieszymy się niesamowitym widokiem.

Odkryjemy Dubai Mall – największe centrum handlowe na świecie, które warto odwiedzić zarówno ze względu na sklepy, jak i wewnętrzną architekturę. Znajdziemy tu także Dubai Aquarium, podwodne zoo i strefę rozrywki z ponad 200 grami i grami wideo.

Wejście do Burj Khalifa i kolacja powitalna wliczone są w cenę wycieczki. Transport i przewodnika opłacamy ze wspólnej kasy. Dodatkowe opłaty za wstęp, posiłki i napoje należy uiścić we własnym zakresie.

Dzień 3Akwarium Lost Chambers i pustynne safari

Czy dzień można rozpocząć od zanurzenia się w wodzie? Dla chętnych dziś rano będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach jogi wśród akwariów Lost Chambers w Atlantis the Palm, największym akwarium w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Gdy nie chcemy skorzystać z zajęć jogi, spędzamy poranek na zwiedzaniu ogromnego akwarium. W Lost Chambers żyje 65 tysięcy gatunków zwierząt morskich. Wśród nich znajdują się rekiny, kolorowe ryby i meduzy oraz koralowce . Po poranku spędzonym w akwarium pojedziemy do Dubai Marina na lunch, by skosztować lokalnego ulicznego jedzenia. Miłośnicy różnych smaków znajdą tutaj coś dla siebie.

W sercu pustyni!
Tego popołudnia żegnamy się z miejskim zgiełkiem i rozpoczynamy pustynną przygodę. Wsiadamy do jeepów i ruszamy w stronę horyzontu poszarpanego przez pustynne wydmy. Panorama miasta staje się coraz bardziej wyraźna, a Burj Khalifa dominuje w krajobrazie. Po drodze zrobimy kilka postojów, aby przejść się po piasku i móc zrobić kilka zdjęć. Nasza wycieczka kończy się obiadem na pustyni. Tutaj też spędzimy noc, z dala od zgiełku, pod rozgwieżdżonym niebem. Cieszmy się chwilą wytchnienia i możliwością obcowania z naturą!

Pakiet Desert Adventure oraz kolacja wliczone są w opłatę za wyprawę. Wejście do akwarium Lost Chambers pokrywane jest ze wspólnej kasy. Natomiast pozostałe opłaty za wstępy i posiłki uiszczamy we własnym zakresie.

Dzień 4Abu Dhabi

Za około półtorej godziny powitamy stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dabi. Znajdziemy się ponownie wśród drapaczy chmur. Zakładamy plecaki, możemy przekąsić coś drobnego i ruszamy w drogę. Przed nami popołudnie pełne atrakcji!

Meczety, muzea i targi.
Po obiedzie odwiedzimy Wielki Meczet Szejka Zayeda, uważany za najważniejsze miejsce kultu religijnego w kraju. Został on zbudowany na życzenie Szejka i ukończony w 2007 roku. Bez wątpienia będziemy zachwyceni jego architektonicznym pięknem i rozmiarami. Równocześnie może on pomieścić 40 tysięcy wiernych! Następnie mamy dwie możliwości. Albo możemy kontynuować zwiedzanie i odwiedzić Luwr w Abu Zabi, muzeum sztuki i cywilizacji, albo wybrać się na spacer do irańskiego suku, czyli tradycyjnego targu, na którym znajdziemy szeroki wybór rękodzieła.

Wynajem samochodu wliczony w opłatę za przejazd. Opłaty za wstęp, posiłki i napoje pokrywamy we własnym zakresie.

Dzień 5Abu Dhabi cz. 2

Trochę morza!
Ranek spędzimy na pokładzie Yellow Boat, by spojrzeć na miasto z innej perspektywy. Od strony morza Abu Zabi prezentuje się wspaniale. Po obejrzeniu Dubaju trudno będzie wybrać, które z tych dwóch miast lepiej się prezentuje. Dzisiejszy dzień jest dość spokojny. Po zejściu z łodzi czeka nas relaks na plaży. Miasto słynie z białego piasku i krystalicznie czystej wody. Zakładamy kostiumy kąpielowe i korzystamy z promieni słonecznych.

Wynajem samochodu wliczony w opłatę za przejazd. Yellow Boat i benzyna pokryte są ze wspólnej kasy. Wstęp, posiłki i napoje opłacamy we własnym zakresie.

Dzień 6Czysty relaks

Żegnamy się z Abu Zabi i wracamy do Dubaju, by tam spędzić ostatni dzień pobytu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dubaj, podobnie jak Abu Zabi, posiada liczne plaże. Musimy wybrać najodpowiedniejszą dla nas i korzystać z cudownych chwil! Z pewnością jedną z najbardziej znanych tutejszych plaż jest Sunset Beach. Przebywając na niej, trzeba obowiązkowo zrobić sobie zdjęcie z Burj Al Arab w tle. Zbudowany w kształcie żagla budynek stanowi symbol miasta, a równocześnie jest jednym z najbardziej luksusowych hoteli na świecie. Po dniu wypełnionym relaksem czeka nas pożegnalna kolacja. To okazja, by razem powspominać wspólnie spędzone chwile i wznieść toast za kolejną przygodę!

Pożegnalna kolacja wliczona jest w cenę wycieczki. Inne posiłki oraz dodatkowe napoje opłacamy we własnym zakresie.

Dzień 7Check out - czas się pożegnać

W godzinach porannych nadejdzie chwila pożegnania, ale jesteśmy pewni, że jeszcze spotkamy się na krańcach świata!

Informacje dodatkowe

Program pakietu może ulec zmianie w porównaniu do powyższego z powodów od nas niezależnych (warunki klimatyczne, strajki, sytuacja polityczna etc.).

Mapa

Galeria