+48 888 170 701, +48 690 224 761 info@wemoove.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Po stworzeniu konta będziesz miał możliwość śledzenia statusu swojej płatności oraz uzyskania jej potwierdzenia oraz dodać ocenę pakietu, w którym brałaś/-eś udział.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że zapoznałeś się z regulaminem korzystania z serwisu oraz jego polityką prywatności.
Proszę zaznaczyć zgodę potwierdzającą zapoznanie się z warunkami korzystania z serwisu.

Masz już konto?

Zaloguj się
+48 888 170 701, +48 690 224 761 info@wemoove.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Po stworzeniu konta będziesz miał możliwość śledzenia statusu swojej płatności oraz uzyskania jej potwierdzenia oraz dodać ocenę pakietu, w którym brałaś/-eś udział.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że zapoznałeś się z regulaminem korzystania z serwisu oraz jego polityką prywatności.
Proszę zaznaczyć zgodę potwierdzającą zapoznanie się z warunkami korzystania z serwisu.

Masz już konto?

Zaloguj się

PARKI NARODOWE USA

0
Podróże
Od7,900 zł
Imię i nazwisko*
Adres e-mail *
Numer telefonu*
Twoje zapytanie*
* Zgadzam się z warunkami serwisu (RODO) oraz jego polityką prywatności.
Proszę zaznaczyć zgodę potwierdzającą zapoznanie się z warunkami korzystania z serwisu.
Dodaj do mojej listy życzeń

Dodanie to listy życzeń wymaga założenia konta

2116

Dlaczego wybrać nas?

Masz jakieś pytania?

Nie bój się kontaktu z nami. Rozjaśnimy Ci wszelkie wątpliwości i odpowiemy na najbardziej oczywiste pytania! W końcu kto pyta, nie błądzi.
+48 888 170 701

info@wemoove.pl

11 dni / 10 nocy
1-11 kwietnia 2021
14-24 października 2021
USA
Wielkość grupy: 8-15 osób
Opis pakietu

Zachodnia część Stanów Zjednoczonych to wyjątkowa kraina. Różnorodne krajobrazy i niewiarygodnie piękna natura zapewniają nam niesamowite poczucie wolności. Taką wyprawę trzeba odbyć przynajmniej raz w życiu. Nie zastąpi jej przeczytanie stosu książek, obejrzenie kilkunastu filmów ani wysłuchanie licznych opowieści.

Termin:

1-11 kwietnia 2021
DO POTWIERDZENIA

14-24 października 2021
DO POTWIERDZENIA

Gilberto Merlante 2

Miejsce i godzina spotkania:

Los Angeles, (Google Map), godz. 18:00

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie w pokoju wieloosobowym z prywatną łazienką
 • Transport na miejscu
 • Kolację powitalną i pożegnalną
 • Lot z Los Angeles do Las Vegas
 • Wejście do Zion National Park
 • Wejście do Bryce Canyon
 • Wejście do Monument Valley
 • Opiekę polskiego koordynatora
 • Wejście do Wielkiego Kanionu
 • Ubezpieczenie AXA - KL, NNW
 • Obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdą osobę
 • Obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową biura podróży

Cena nie zawiera:

 • Przelotu
 • Posiłków i napojów niewymienionych powyżej
 • Pamiątek, które wrócą w Twoim plecaku do domu

Wspólna kasa - 120 USD OD OSOBY

 • Wycieczki opcjonalne
 • Paliwo
 • Inicjatywy, na które zgodzili się wszyscy uczestnicyWspólna kasa to dodatkowe pieniądze, które zasilą nasz budżet i pozwolą pokryć nieprzewidziane wydatki na miejscu. Mogą zostać przeznaczone na opcjonalne wycieczki zaakceptowane przez wszystkich uczestników oraz na napiwki. W zależności od potrzeb kwota może się różnić, ale w każdym przypadku niewykorzystana różnica zostanie zwrócona.
Czego się spodziewać?
100%
Przygoda
60%
Sport
50%
Kultura
90%
Natura
  Szczegółowy plan pakietu

  Dzień 1Check in w Los Angeles

  Spotykamy się o 18:00 w hotelu na powitalnej kolacji, podczas której nasi koordynatorzy przedstawią plan podróży i odpowiedzą na ewentualne pytania.

  Powitalna kolacja i nocleg w hotelu wliczone są w cenę pakietu. Inne posiłki oraz dodatkowe napoje opłacamy we własnym zakresie.

  Dzień 2Dolina Moapa

  Po typowo amerykańskim śniadaniu przygotowujemy się do kolejnego lotu: do Las Vegas. Gotowy na wspaniałe widoki, które nas czekają?
  Pierwszym przystankiem na naszej trasie jest dolina Moapa, miejsce, w którym zjemy lunch, jaki zwykle przyrządzają amerykańscy Indianie. Staraj się chłonąć wszystkimi zmysłami widoki i wrażenia. To dopiero nasz pierwszy kontakt z pustynią. Chociaż oglądałeś ją pewnie wiele razy w filmach i na zdjęciach, to nic nie dorówna zobaczeniu jej na żywo.
  Po zapierającym dech w piersiach zachodzie słońca nad doliną ruszamy w stronę St. George, gdzie będziemy nocować.

  Lot do Las Vegas i wynajem samochodu są wliczone w cenę pakietu. Natomiast koszty dodatkowego transportu i benzyny pokryte są ze wspólnej kasy.

  Dzień 3Zion National Park

  Naszym celem jest słynny Park Narodowy Zion, uznany za jeden z najpiękniejszych szlaków turystycznych w USA. Charakterystyczne dla niego są jaskrawoczerwone skały, liczne wodospady i klify o wysokości około 3000 metrów. Zobaczymy niesamowite widoki warte zapamiętania i utrwalenia na zdjęciach.

  Posiłki i napoje opłacamy we własnym zakresie.

  Dzień 4 Bryce Canyon

  Bryce nie jest prawdziwym kanionem, ponieważ nie przepływa przez niego żadna rzeka. Bardziej przypomina amfiteatr w kształcie koni. Charakterystyczną cechą tego miejsca są Hoodoos, czyli głębokie bruzdy powstałe w skale w wyniku erozji wody, wiatru i lodu. Tutaj można chodzić jedynie po wytyczonych ścieżkach. Legenda głosi, że Hoodoos są w rzeczywistości starożytnym Legendarnym Ludem, zamienionym przez Kojotów w kamień. Miała to być kara za popełnienie złych czynów.

  Posiłki i napoje opłacamy we własnym zakresie.

  Dzień 5Monument Valley

  Ostatnie kilometry autostrady I-163 pozwalają nam oglądać wyjątkową panoramę do momentu, w którym skalne iglice nie pojawią się w oddali. Wtedy dociera do nas, że w końcu dotarliśmy do Monument Valley. A gdy zmęczy Cię chodzenie pieszo, pojawi się świetna okazja na konną przejażdżkę! Jest to naprawdę wyjątkowe doświadczenie. Z pewnością nie możemy zapomnieć o zakupie pamiątek (wyrobów z terakoty, pocztówek, czapek lub koszulek). Warto w ten sposób wesprzeć Indian, którzy przy okazji zakupów opowiedzą nam ciekawe anegdoty o lokalnych tradycjach.

  Tutaj możemy obejrzeć zjawiskowy zachód słońca, spoglądając na niego z najsłynniejszego punktu widokowego o nazwie John Ford’s Point. Znajduje się on na środku obszaru Navajo. Jest to miejsce, w którym kolory skał, ziemi i nieba stają się bardziej intensywne i tworzą nierealny pejzaż, który wygląda jak ze snu.

  Posiłki i napoje opłacamy we własnym zakresie.

  Dzień 6Wielki Kanion

  Najlepiej obudzić się bardzo wcześnie, aby na własne oczy zobaczyć magiczny moment, w którym następuje wschód słońca nad Wielkim Kanionem. Naszym punktem centralnym będzie Mather Point, miejsce, w którym możemy zrobić sobie ciekawe selfie grupowe. Następnie przejdziemy do Powell Point, skalistego półwyspu, z którego można obserwować płycizny oraz usłyszeć ryk wody pod spodem.

  Las Vegas
  Wieczorem przybywamy do Las Vegas, gdzie możemy zjeść posiłek w jednej z licznych restauracji, a potem spróbować szczęścia w kasynie. Las Vegas to miasto, w którym szkoda czasu na sen! Wśród szalonych rzeczy, które można zrobić w Las Vegas, jest także możliwość wzięcia ślubu w locie albo w jednej z wielu tematycznych kaplic. My jednak nie polecamy tego typu atrakcji.

  Posiłki i napoje opłacamy we własnym zakresie.

  Dzień 7Las Vegas

  Strip Boulevard
  Dziwnych rzeczy do zrobienia i zobaczenia w Las Vegas jest wiele. Ten dzień poświęcony będzie głównie zwiedzaniu miasta.
  Zacznijmy zatem od spaceru po słynnej ulicy Boulevard. Zobaczymy rekonstrukcje słynnych miast takich jak Wenecja czy Paryż oraz rekonstrukcje egipskich piramid i sfinksów. Rzućmy okiem na gigantyczne (i kiczowate) hotele, do których możemy swobodnie wejść. W każdym z nich znajduje się tematyczna rekonstrukcja i oczywiście w każdym z nich jest kasyno.

  Fontanny Bellagio
  Bellagio to gigantyczny hotel, który odtwarza krajobraz włoskiego jeziora Como. Ponadto posiada wiele szklanych i marmurowych dekoracji, które przypominają włoską sztukę. Co 30 minut tysiące turystów zatrzymują się przed Bellagio, aby podziwiać niesamowity spektakl tworzony przez wodę, światła i muzykę. Woda porusza się wówczas w rytm muzyki, fontanny rozświetlają się i za pomocą dysz tworzą niesamowitą choreografię. Strumienie wody osiągają wysokość 140 metrów.

  Frolic w Las Vegas
  Gdy zapada zmierzch, w Las Vegas zapalają się światła neonów, tworząc atmosferę nieustającej zabawy i dając nam wielobarwny spektakl! Jeśli marzysz o szalonej nocy pełnej zabawy i rozrywki, to jesteś we właściwym miejscu.

  Posiłki i napoje opłacamy we własnym zakresie.

  Dzień 8Dolina Śmierci

  Z Las Vegas kierujemy się do najniższego i równocześnie najcieplejszego miejsca w Ameryce Północnej: Doliny Śmierci. Mówi się, że na tej wielkiej, odizolowanej od wszystkiego pustyni, w 1849 roku zginęła grupa poszukiwaczy złota. Dolina Śmierci charakteryzuje się wielobarwnymi skałami: czerwonymi, zielonymi, żółtymi oraz zielonymi. Barwy te są wynikiem zachodzących w skałach reakcji chemicznych.

  Nasza wizyta rozpoczyna się w Furnace Creek, centrum doliny. Następnie przechodzimy do Zabriskie Point, Dante’s View – położonego na wysokości 1800 metrów – Artist Drive, Artist’s Palette aż do Badwater. Badwater, niewielkie słone jezioro, jest najniżej położonym miejscem w Ameryce Północnej. Znajduje się 86 m poniżej poziomu morza!

  Posiłki i napoje opłacamy we własnym zakresie.

  Dzień 9Los Angeles

  Zachęcamy, by obudzić się przed wschodem słońcem i zobaczyć go na własne oczy w tym właśnie absurdalnym miejscu. Pośrodku niczego. Może się wydawać, że nie ma w tym nic szczególnego. Zapewniamy, że dla takiego widoku warto wstać w środku nocy! Cieszmy się teraz ostatnimi chwilami spokoju przed powrotem do gwaru wielkiej metropolii. Tak naprawdę spędzimy większość dnia w drodze do Los Angeles, czyli do miejsca, w którym rozpoczęła się nasza podróż.
  Sceneria zmienia się całkowicie, bezkresne pustynie zostają zastąpione przez wielkomiejski zgiełk. Po zakwaterowaniu udajemy się do restauracji na kolację, a następnie spędzamy wieczór w barze na degustacji koktajli.

  Posiłki i napoje opłacamy we własnym zakresie.

  Dzień 10Santa Monica i Venice Beach

  Dojeżdżamy do molo w Santa Monica. Tutaj kończy się Route 66, więc przesiadamy się na rowery. Udajemy się do Venice Beach, miejsca z niekończącymi się białymi piaszczystymi plażami, surferami i artystami ulicznymi. Dzisiaj czas na relaks na wspaniałych plażach L.A. Czy może być lepsze zakończenie naszej wspólnej amerykańskiej podróży?
  I wreszcie pora na pożegnalną kolację, ale nikt nie powstrzyma nas od planowania kolejnego wspólnego wyjazdu. Wznieśmy toast za następną wyprawę!

  Pożegnalna kolacja jest wliczona w cenę wycieczki. Wypożyczenie rowerów pokrywamy ze wspólnej kasy. Inne posiłki oraz dodatkowe napoje opłacamy we własnym zakresie.

  Dzień 11Check out - wracamy do domu

  Zawsze nadchodzi chwila pożegnania, ale jesteśmy pewni, że jeszcze spotkamy się na krańcach świata!

  Inne posiłki, dodatkowe napoje opłacamy we własnym zakresie.

  Informacje dodatkowe

  Program pakietu może ulec zmianie w porównaniu do powyższego z powodów od nas niezależnych (warunki klimatyczne, strajki, sytuacja polityczna etc.).

  Mapa

  Galeria